Kestävän kehityksen keskus

Yhteystiedot

Palvelut

Pyöräkorjaamo

04578346520, pyorakorjaamo@kekekeskus.fi

Pienkonekorjaamo

0447324298, pienkonekorjaamo@kekekeskus.fi

Pienet remontit ja aitaelementit

0447247564, rakentaminen@kekekeskus.fi

Ympäristönhoito ja piharakentaminen

0440341320 satu.morsari@kekekeskus.fi

Kierrätystavaran vastaanotto

0447825802, kauppa@kekekeskus.fi

Ompelimo

0447799066, ompelimo@kekekeskus.fi

Polttopuut

0447825802, ekopiste@kekekeskus.fi

Romunkuljetukset

0447825802, ekopiste@kekekeskus.fi

Lumityöt

0447825802, ekopiste@kekekeskus.fi

Toimisto ja laskutus

0447328034, info@kekekeskus.fi

Työpaikat

Palkkatukiasiat/työkokeilu/harjoittelijat

Paikkatiedustelut: Satu Mörsäri, 0440341320, satu.morsari@kekekeskus.fi, tai kysy suoraan palvelun esihenkilöltä.

Sopimuksiin liittyvät asiat: Minna Annala, 04578374609, minna.annala@kekekeskus.fi

Kuntouttava työtoiminta

Kuntouttavan työtoiminnan tutustumiset ja sopimukset 0447425293

Henkilökunta

Kiinteistöpäällikkö, työtoiminnanohjaaja: Kiinteistöhuolto, kierrätys, ympäristö, pienkonekorjaamo, polttopuut, ruohonleikkuu, lumityöt
Aki Pietarila, 0447825802, aki.pietarila@kekekeskus.fi

Työtoiminnanohjaaja: Ompelimo
Vuokko Haljoki, p. 0447409530, vuokko.haljoki@kekekeskus.fi

Työtoiminnanohjaaja: Vihertyöt, nikkarointi
Puutarha- ja Green Care -ohjaaja, Luonnosta työtä ja toimintakykyä -hanke
Sirkka Tervakangas, p. 0440340013, sirkka.tervakangas@kekekeskus.fi

Työtoiminnanohjaaja: Pyöräkorjaamo
Ari Tyni, p. 0443699762, ari.tyni@kekekeskus.fi

Työtoiminnanohjaaja: rakentaminen, Luonnosta työtä ja toimintakykyä -hanke
Pasi Lahtonen, p. 044 7247 564

Työtoiminnanohjaaja: viherrakentaminen, Luonnosta työtä ja toimintakykyä -hanke
Pertti Repo, p. 045 7832 8397

Työtoiminnanohjaaja: Ruokala, puhtaanapito
Hankekoordinaattori,
Kestävä elämä -hanke
Teija Kipronen, 045 7837 6531, teija.kipronen@kekekeskus.fi

Nuorten yksilövalmentaja
Heli Karppinen,  0440575900, heli.karppinen@kekekeskus.fi

Sosiaaliohjaaja
Elämänhallintakoordinaattori, Luonnosta työtä ja toimintakykyä -hanke
Maarit Ervasti, 045 7837 7206, maarit.ervasti@kekekeskus.fi

Järjestösuunnittelija, Hietasaaren rakennusvastaava
Hankepäällikkö, Luonnosta työtä ja toimintakykyä -hanke
Satu Mörsäri, 0440341320, satu.morsari@kekekeskus.fi

Talouspäällikkö
Minna Annala, 04578374609, minna.annala@kekekeskus.fi

Vanhempi työtoiminnanohjaaja, Luonnosta työtä ja toimintakykyä -hanke
Antti Kostamo, 0447458934, antti.kostamo@kekekeskus.fi

Työllisyyspalvelupäällikkö
Rosalie Leskelä,  0447425293, rosalie.leskela@kekekeskus.fi

Toiminnanjohtaja
Elämänhallintavalmentaja, viestintä- ja hankeassistentti, Luonnosta työtä ja toimintakykyä -hanke
Kati Väisänen, 0447640517, kati.vaisanen@kekekeskus.fi

Hankkeet

Hankepäällikkö, Luonnosta työtä ja toimintakykyä ESR+ -hanke
Satu Mörsäri, 0440341320, satu.morsari@kekekeskus.fi

Hankepäällikkö, Kestävä elämä STEA-hanke
Ulla Heikkilä, 04578304433, ulla.heikkila@kekekeskus.fi

Laskutuksen tiedot

Otamme mieluiten vastaan laskunne sähköisenä verkkolaskuna seuraavasti:

Yritetään yhdessä ry
Y-tunnus: 1445974-4
Operaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)
Verkkolaskuosoite (OVT): 003714459744

Huomioittehan, että mikäli käytössänne on jokin seuraavista operaattoreista verkkolaskun lähettämiseen: Danske Bank Oyj, Handelsbanken, Paikallisosuuspankit tai Säästöpankit, tulee teidän käyttää Apixin verkkolaskuosoitteenamme seuraavaa osoitetta: verkkolaskuosoite: 003723327487 ja operaattoritunnus: DABAFIHH.

Mikäli ette käytä sähköistä laskutusta voitte toki edelleenkin lähettää laskut joko

– sähköpostiin info@kekekeskus.fi tai

– postiosoitteeseen:

Kestävän kehityksen keskus
Yritetään yhdessä ry
Sorvarintie 18
90530 OULU

Scroll to Top